Roczek zleciał jak jeden dzień:)

Zwykły wpis

0_0_productgfx_301e07504b3df8c3e6bf787f2fd1ebf6

Tak nie wiadomo kiedy…  😉

Z jednej strony fajnie bo to już przez rok trzymam się i piszę (lepiej lub gorzej), a Wy przez rok czytacie (mniej lub więcej). Przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim, którzy regularnie lub też z przypadku zaglądają w to miejsce – bo choć burzy komentarzy nie ma to jednak wejścia są. To z kolei pozwala domniemać, że jednak są tacy co chcą czytać. A nic bardziej nie cieszy piszącego jak czytelnicy (no może jakiś sowity grant za twórczość;p). Dlatego życzę wam jak najczęstszych wizyt w tym miejscu w celu czytania jak najlepszych tekstów. Z mojej strony obiecuję mniej błędów, mniej literówek, przejrzysty język i krótsze zdania – i tego też Nam życzę na przyszłe urodziny:0

Pragnę tez podziękować wszystkim tym, którzy linkują moje „wrzuty” dalej bo jakkolwiek  by nie były one odbierane ale znaczy to jedno, że ktoś uważa, iż warto by ktoś inny się z tym poznał:) A to też miłe;)

Korzystając z okazji „roczka” zbiegającego z Wielkanocą życzę Wam dużo zdrowia i szczęścia i niech Was w dyngusa zleją porządnie albo nawet lepiej;) (to tak dla zdrowotności;))

9

*zdjęcia jak to zazwyczaj bywa pochodzą z czeluści internetu;)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s