Gong

Zwykły wpis

Jest piątek wieczór, a ja czuję się jakbym dostał solidnego gonga…

No dobra czuję się lepiej niż 50% bohaterów powyższego filmidła.
Brakuje mi tu jeszcze klapsa jakiego sprzedał Michalczewski Umarowowi. Czeczen też długo się z desek zbierał. Ciekawe kto kojarzy blond typa, który ma swą rolę od 9.44 do 10.25 minuty klipu?;)

Tak, ci którym kręci się w oku łza wzruszenia na pierwsze dźwięki „Eye of the tiger” wiedzą o kogo chodzi. Ci mniej wrażliwi ale zaznajomieni z klasykami kina też… A reszta… Reszta niech się rzuca do nadrabiania zaległości:)
tommy morrison

Tommy Morrison (rocznik 1969) zasłynął dwa lata wcześniej niż miłośnicy Rockyego podziwiali jego aktorski kunszt w Piątce. Ale to 1990 rok był tym czasem gdy Tommy na stałe zapisał się w światowej kinematografii. Film był (w sumie jest) na tyle kapitalnym dziełem, iż dostał nominację do Złotej Maliny w 7 kategoriach;). Trzy lata po sukcesie filmowym Tommy sprawił oklep legendzie boksu „dziadkowi” Foremanowi (rocznik 1949), temu sam który w 1974 w Kinszasie wziął udział w „Rumble in the Jungle” z Muahammadem Alim vel. Cassiusem Clayem (rocznik 1942),

i tym sposobem Tommy został mistrzem świata poza srebrnym ekranem dla Federacji WBO, po 5 miechach Tommy był zmuszony wbrew swej woli pas oddać za sprawą niejakiego Michaela Bennta (rocznik 1964). W 1996 Tommy przerwał swą karierę ringową w wyniku wykrycia w jego organizmie wirusa HIV. 1 września 2013 Tommy zmarł na skutek niewydolności wielonarządowej.. RIP
tomy morrison

Reklamy

2 responses »

    • Azaliż nie potrzeba być mężczyzną – kobiety garną się do szermierki na pięści niczym mrówki faraona do miodu;) Aczkolwiek nikt sobie tego nie wyobraża dopóki nie spróbuje. Dziecięciem będąc też nie wyobrażałem sobie smaku bananów dopiero jak spróbowałem w wieku lat 7 lub 8 stwierdziłem iż je bardzo lubię;) więc nigdy nie wiesz czy gdzieś tam poza korporacją nie wciągnie Ciebie coś bardziej niż sama korpo;)

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s