Łaciate barwy (nie)szczęścia czyli bydło się bawi

Zwykły wpis

warszwka się bawi

Przeglądając zasoby sieci kompletnym przypadkiem natrafiłem na zdjęcia tak mi obce a jednocześnie bliskie. Opisane komentarzem:

My, stali bywalcy De Lite Club wyrażamy swój zdecydowany sprzeciw urządzanej przez pseudoobrońców zwierząt nagonce na ten klub. 8 maja w warszawskim klubie De Lite Club odbyła się impreza pod hasłem „Białe Mleko Czarny Kawior President of De Lite”. Głównym bohaterem imprezy była krowa, z którą można było sobie zrobić selfie i zatańczyć w rytmie techno. Krowa bawiła się doskonale, miała zapewnione komfortowe warunki,

Możliwe, że bawiła się dobrze, chociaż co do komfortowych warunków nie widzę na zdjęciach by krowa miała dostęp stały do wody, natomiast po bywalcach klubu widać wyraźnie, że stały dostęp do wody i to ognistej był zapewniony. Ciekawym jest również fakt nadzoru lekarskiego w czasie pokazu. Co by było gdyby krówka przedawkowała extazy i fikła kopytami w górę?

a jej obecność przypomniała wielu z Nas szczęśliwe chwile dzieciństwa spędzonego na wsi.

Tu przypomniał mi się złośliwy żarcik z czasów protestów rolniczych z początku roku:
– Co ostatnio słychać w warszawskich korporacjach?
– Matki i ojce jado.

Wniosek? Najlepsze scenariusze pisze samo życie.

Ludzie atakujący De Lite Club kierują się zwykłym resentymentem – w odróżnieniu od Nas nie stać ich na zabawę w tak elitarnym miejscu, dlatego wyżywają się próbując oczerniać Nas i Naszych Znajomych w internecie. To ludzie mali, zawistni i podli, plujący zatrutym jadem nienawiści na wszystkich Tych, którzy ich przewyższają

Zasadniczo ostatni akapit nie wymaga komentarza jest „klasą samą w sobie”. Zasadniczo w życiu ciągle popełniamy jakieś faux pais, szkopuł w tym by nie ujrzało ono światła dziennego;)

Reasumując: patrząc co frajdę sprawia ludziom, muszę zacząć bardziej doceniać moją pracę. Przecież taka imprę mam na co dzień;)

*kompilacja fotograficzna pochodzi z facebooka protestujących przeciw protestom

Reklamy

2 responses »

    • Tak, jeżeli eglitaryzm ma być równoznaczny z tańczącym razem z krowami to należy go porzucić. Swoją drogą domyślam sie że przytoczny koment jest złośliwym dowcipem antyelytowskim ale jakże trafnym;)

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s