Walka stulecia…

Zwykły wpis

…choć niektórzy uważają, że marketing stulecia;)
floyd vs manny
03.maj EDYTA
No i po łomocie stulecia… Wstaliście? Ja też nie;) Wyglądało to mniej więcej tak (J – ja, Ś – ślubna ma):
J: Muszę wstać dziś w nocy o 3ej, walka jest…
Ż: Chyba cię popieprzyło, nawet do dziecka w nocy nie wstajesz;)
(swoją drogą jak mam wstawać skoro od dnia przyjścia ze szpitala, mała kima z nami w wyrze – nawet się nie domyślacie co można przechowywać w dziecięcym łóżeczku, a co dzieciątkiem nie jest;))

Wracając do walki – mimo, że Pacman robił w trakcie obozu przygotowawczego półtora tysia więcej brzuszków dziennie od Floyda, to jednak po końcowym gongu smakosz Twizzlersów, miał podniesione ręce w górę. Złośliwcy twierdzą, że to dzięki genialnej pracy nóg polegającej na ucieczce przed atakami Mannego – taki bieg w kierunku żałoby narodowej na Filipinach. Osobiście mówienie o tym pojedynku „walka bez historii” jest głęboko niesprawiedliwe i nieprawdziwe, choćby ze względu na historię biznesową. Osobiście życzyłem zwycięstwa Pacmanowi, a że się stało inaczej… Cóż Filipińczykiem nie jestem;)
BTW. Edytowałem wczorajszy post by nie zamayweatherować bloga;)
02.maj:
Coś w tym jest bowiem zarówno Floyd jak i Manny swoje lata glorii i chwały przegadali wygrażając sobie na konferencjach. Ale jak by nie było fakt jest jeden, już od dawien dawna żadna walka nie wzbudziła takich emocji wśród kibiców i szumu medialnego (a przynajmniej od występów Tysona nie kojarzę takiego szumu nawet w polskich mediach). Ba, nawet tivipi się zaangażowała i nad ranem będzie można obejrzeć „szermierkę na pięści” w ramach płaconego abonamentu;)
A teraz coś bardziej dla czytelniczek;) Gołe klaty, kragłe bicki i sześciopaki czyli ceremonia ważenia (w dużym skrócie)..

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s